PAUL RENE GAUGUIN. Färglitografi, signerad och numrerad 205/280.

78840. PAUL RENE GAUGUIN. Färglitografi, signerad och numrerad 205/280.

Insekter, 52 x 68 cm.

ej utexaminerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Insekter, 52 x 68 cm.

ej utexaminerad ur ram.

Antal besök: 1 781