SKÅP, Allmoge, daterad 1778.

78823. SKÅP, Allmoge, daterad 1778.

Höjd 152 cm, med benställ ca 204 cm.

Senare ställ samt bemålning.
Slitage/kompletteringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Senare ställ samt bemålning.
Slitage/kompletteringar.

Antal besök: 1 188