SERVISDELAR, 12 st, "Koka", Hertha Bengtsson, Rörstrand, 1900-talets mitt.

788164. SERVISDELAR, 12 st, "Koka", Hertha Bengtsson, Rörstrand, 1900-talets mitt.

Kaffekanna, 1 tekopp, 5 kaffekoppar, 3kaffefat, 2 skålar.

Bruksslitage. en skål med tillverkningsdefekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 243