HUGO ZUHR. Porträtt av Dam, litografi, signerad samt numrerad 61/110.

788119. HUGO ZUHR. Porträtt av Dam, litografi, signerad samt numrerad 61/110.

Bildmått 49 x 34 cm.
Totalmått inklusive ram 69 x 54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Hugo Zuhr (1895–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 49 x 34 cm.

Ej examinerad ur ram.

Hugo Zuhr (1895–1971)

Antal besök: 222