PARTI PORSLIN, 4 delar, orientaliskt.

78794. PARTI PORSLIN, 4 delar, orientaliskt.

1 par fat, diameter ca 19 cm.
Skålfat på fot, dia 10,5, höjd ca 4 cm.
Mindre fat, dia 8,5 cm.

Smärre slitage. Mindre fat med kraftiga lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 par fat, diameter ca 19 cm.
Mindre fat, dia 8,5 cm.

Antal besök: 465