BORDSPENDYL med skulptur efter Emile Bruchon, metall samt marmor, Frankrike, 1800-talets andra hälft.

787647. BORDSPENDYL med skulptur efter Emile Bruchon, metall samt marmor, Frankrike, 1800-talets andra hälft.

Urverket stämplat B&G.
Längd ca 30 cm, bredd 23 cm, höjd 61 cm.

Ålders samt bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urverket stämplat B&G.

Antal besök: 1 465