GEORGE BARRIS. Marilyn Marylyn Monroe. Giclee print. Stämpelmärkt á tergo och numrerad 142/200, daterad 16/5-2006.

78750. GEORGE BARRIS. Marilyn Marylyn Monroe. Giclee print. Stämpelmärkt á tergo och numrerad 142/200, daterad 16/5-2006.

38x48 cm
Oramad
Äkthetsintyg utfärdat av One West Publishing och Chuck Murphy medföljer.

Mindre slitage.

George Barris (1928–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

38x48 cm
Oramad

Mindre slitage.

George Barris (1928–2016)

Antal besök: 1 316