EBBE EBERHARDSON. Litografier, 2 st, nr 131/180 samt 179/180, signerade.

787394. EBBE EBERHARDSON. Litografier, 2 st, nr 131/180 samt 179/180, signerade.

ca 22,5x27 cm samt 44x64 cm.

Åldersslitage. Ej examinerade ur ram.

Ebbe Eberhardson (Född 1927)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 22,5x27 cm samt 44x64 cm.

Ebbe Eberhardson (Född 1927)

Antal besök: 505