BYRÅ, 1900-tal.

BYRÅ, 1900-tal.
787387. BYRÅ, 1900-tal.

Längd ca 60 cm, bredd 33 cm, höjd 62 cm.

Bruksslitage. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!
787387. BYRÅ, 1900-tal.

Bruksslitage. Fläckar.

Antal besök: 322