STIG LINDBERG. Figurin, "Susanna i badet", parian, Gustavsberg, nr 14/500, signerad.

786772. STIG LINDBERG. Figurin, "Susanna i badet", parian, Gustavsberg, nr 14/500, signerad.

Studiohanden Gustavsberg.
Höjd inkl sockel 40,5 cm.

Mindre slitage.

Stig Lindberg (1916–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

Studiohanden Gustavsberg.
Höjd inkl sockel 40,5 cm.

Mindre slitage.

Stig Lindberg (1916–1982)

Antal besök: 4 817