STEFAN SJÖBERG. Etsning.

STEFAN SJÖBERG. Etsning.
786724. STEFAN SJÖBERG. Etsning.

Figurkomposition, signerad och numrerad 65/110, daterad 1979, 49x57 cm.

Ej examinerad ur ram.

Stefan Sjöberg (Född 1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Stefan Sjöberg (Född 1954)

Antal besök: 2 753