LOUIS BASTIN. Etsning.

LOUIS BASTIN. Etsning.
786677. LOUIS BASTIN. Etsning.

Stilleben, signerad och numrerad 104/210, 25x35 cm.

Bladet gulnat.

Louis Bastin (1912–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladet gulnat.

Louis Bastin (1912–1979)

Antal besök: 1 724