LP-skivor, drygt 55 st samt EP och singlar, 38 st samt ALBUM, 2 st.
786671. LP-skivor, drygt 55 st samt EP och singlar, 38 st samt ALBUM, 2 st.
Blandat klassiskt, barn, svensk och utländsk pop såsom ELO, Fem Myror, Bangles, Frank Sinatra, Jailbird Singers, Rock-Boris & his jailers, Artur Rubinstein, Country Four, Lennart Duvsjö, Bullet, The Sweet, Hepstars, Slice of Cake m fl.
2 album till EP och singlar.
LP-skivor övervägande gott skick, fodral med slitage, skador förekommer. Bland EP och singlar finns repor, flera fodral saknas samt några har skador och slitage. Ej fullständigt genomgånget.
2 album till EP och singlar.