LP-skivor, drygt 55 st samt EP och singlar, 38 st samt ALBUM, 2 st.

786671. LP-skivor, drygt 55 st samt EP och singlar, 38 st samt ALBUM, 2 st.

Blandat klassiskt, barn, svensk och utländsk pop såsom ELO, Fem Myror, Bangles, Frank Sinatra, Jailbird Singers, Rock-Boris & his jailers, Artur Rubinstein, Country Four, Lennart Duvsjö, Bullet, The Sweet, Hepstars, Slice of Cake m fl.
2 album till EP och singlar.

LP-skivor övervägande gott skick, fodral med slitage, skador förekommer. Bland EP och singlar finns repor, flera fodral saknas samt några har skador och slitage. Ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 album till EP och singlar.

Antal besök: 702