Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
ELSA WALLGREN. Vitsippor, olja på duk, signerad.
786667. ELSA WALLGREN. Vitsippor, olja på duk, signerad.
ca 21x21 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 21x21 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
1 859