IVAN HOFLUND. Teckning, signerad.

786638. IVAN HOFLUND. Teckning, signerad.

ca 22x30,5 cm.

Åldersslitage. Dedikation.

Ivan Hoflund (1887–1948)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 22x30,5 cm.

Åldersslitage. Dedikation.

Ivan Hoflund (1887–1948)

Antal besök: 697