SOFFBORD, troligen afrikanskt, 1900-tal.

78660. SOFFBORD, troligen afrikanskt, 1900-tal.

Bordsskiva med utskuren dekor. Diameter 60 cm, höjd 55 cm.

Bruksslitage. Mindre vattenskador samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 604