ROJ FRIBERG. Litografi.

ROJ FRIBERG. Litografi.
786566. ROJ FRIBERG. Litografi.

Komposition med personer. Signerad och numrerad 49/95 ex. Daterad -76. 51x61.

Oramad. Bladet gulnat, mindre ytrepor samt fläckar och tejprester i marginaler.

Roj Friberg (1934–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

Roj Friberg (1934–2016)

Antal besök: 2 115