GUNGSTOL tidigt 1900-tal.

GUNGSTOL tidigt 1900-tal.
78638. GUNGSTOL tidigt 1900-tal.

Amerikansk modell, mörkbets med röd plysch. Höjd 115 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 688