Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Grafik
SVENOLOV EHREN. Stockholm, färglitografi, signerad, daterad 76 och numrerad 320/360.
78629. SVENOLOV EHREN. Stockholm, färglitografi, signerad, daterad 76 och numrerad 320/360.
55X36,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
55X36,5 cm.
3 156