BÖCKER, 4 st, bl a SVERIGES JÄRNVÄGSSTATIONER, 2 band.

786236. BÖCKER, 4 st, bl a SVERIGES JÄRNVÄGSSTATIONER, 2 band.

Sveriges Järnvägsstationer band 1 samt band 6 (sjätte distriktet), Bokförlaget Orbis 1948 och 1950, halvfranska band.
Sveriges Historia af Otto Sjögren 1903, halvfranskt.
Antik Konst i Nationalmuseum urval och beskrifning af Harald Brising och med 60 planscher, Stockholm 1911. Tryckt i 330 numrerade exemplar varav detta är nummer 66.

Smärre slitage, fläckar, namnstämplar i Sveriges Historia.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 713