VILSTOL. Bruno Mathsson för Firma Karl Mathsson 1944.

786132. VILSTOL. Bruno Mathsson för Firma Karl Mathsson 1944.

Stomme i böjlimmad bok med sits i flätad sadelgjord. Etikettmärkt samt handsignerad BM 44.

Bruksslitage, sprickor, blekt klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 843