785875. HERRARMBANDSUR, guld 18K, Certina.
Diameter 3,3 cm.
Slitage, fläckar efter armband, smärre repor glas. Med texten "För nit och redlighet i rikets tjänst". Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.