SPELBORD, med intarsia, 1900-talets början.

785742. SPELBORD, med intarsia, 1900-talets början.

Med grön filt. Höjd 66,5, mått utfällt: 81 x 82 cm.

Slitage, fanersprickor, skav vid gångjärn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 710