KARIKATYRTECKNINGAR, 6-stycken.

785622. KARIKATYRTECKNINGAR, 6-stycken.

Gösta Sandels, Olle Ågren, Edward Hald, Aminoff, Artur Percy, Lindström, Osignerade.

Mindre ytslitage . Oramade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage . Oramade.

Antal besök: 723