Kalmar Auktionsverk
Konst
Grafik
BESSIE JOHANSSON. "On the top of the hill", färglitografi, nr 126/350, signerad.
785573. BESSIE JOHANSSON. "On the top of the hill", färglitografi, nr 126/350, signerad.
ca 40x29 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 40x29 cm.
Kalmar Auktionsverk
559