GÖSTA LARSON. Pastell.

GÖSTA LARSON. Pastell.
785569. GÖSTA LARSON. Pastell.

Stadsbild med personer. Signerad samt daterad -65. 29x20 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 484