SKÅLAR samt VAS, glas, bl a Bertil Vallien, Boda Åfors, signerad.

785366. SKÅLAR samt VAS, glas, bl a Bertil Vallien, Boda Åfors, signerad.

Skål på fot Bertil Vallien Boda Åfors signerad höjd 14 cm.
2 skålar samt vas osignerade höjd 9 - 12 cm.

Bruksslitage, vas med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, vas med repor.

Antal besök: 373