BORDSPENDYL, mässing och marmor, Louis XVI-stil, 1900-tal.

78503. BORDSPENDYL, mässing och marmor, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Nyckel och pendel finns. Höjd ca 37 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 410