SKÅL, porslin, Kina.

78495. SKÅL, porslin, Kina.

Diameter 16 cm.

Slitage, smärre fotringsnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!
78495. SKÅL, porslin, Kina.

Diameter 16 cm.

Slitage, smärre fotringsnagg.

Antal besök: 534