BIRGER FORSBERG. Gouache.

784900. BIRGER FORSBERG. Gouache.

Stilleben. Signerad samt daterad 1957. 27x39 cm.

Mindre ytslitage samt lös i inramningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 272