SOFFA, Karl Johan, 1800-tal.

78487. SOFFA, Karl Johan, 1800-tal.

Längd ca 210 cm.

Slitage, repor, skruvar till ryggstöd saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 210 cm.

Antal besök: 678