GÖSTA WERNER. "Den gyllene fågeln....". Färglitografi. Signerad.

78452. GÖSTA WERNER. "Den gyllene fågeln....". Färglitografi. Signerad.

Ur mappen "Visor av Evert Taube". 43 x 29 cm.

Gösta Werner (1909–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

Gösta Werner (1909–1989)

Antal besök: 1 227