BROR KRONSTRAND, DAMPORTRÄTT.

BROR KRONSTRAND, DAMPORTRÄTT.
784474. BROR KRONSTRAND, DAMPORTRÄTT.

Sugnerad och daterad -34, olja på duk 65x55 cm.

Två duklagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två duklagningar.

Antal besök: 3 347