SLAGLÅSPISTOLER, 2 st, replikor, sent 1900-tal.

784182. SLAGLÅSPISTOLER, 2 st, replikor, sent 1900-tal.

Längd 17-22 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 17-22 cm.

Slitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 925