POTTSKÅP samt BYRÅ, bemålat trä, 1900-talets första hälft.

783813. POTTSKÅP samt BYRÅ, bemålat trä, 1900-talets första hälft.

Pottskåp, längd 56 cm, bredd 46 cm, höjd 83 cm.
Byrå med 3 lådor, längd 52, bredd 33 cm, höjd 74,5 cm.

Torrsprickor, fläckar, bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 504