BOKHYLLA, Chippendale-stil, 1900-tal.

783461. BOKHYLLA, Chippendale-stil, 1900-tal.

2-delad samt lös sockel och ställbara hyllplan.
Höjd 166, bredd 185, djup 31 cm.

Bruksslitage, mindre skada inre hörna på ett hyllplan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 485