VRIL, björk, träskeppa, signerad SH, Längd 60 cm.
782957. VRIL, björk, träskeppa, signerad SH, Längd 60 cm.
Höjd 30 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 30 cm.
Bruksslitage.
Västerviks Auktionsbyrå
1 454