TORSÅSTUPPAR, 4 st.

TORSÅSTUPPAR, 4 st.
782834. TORSÅSTUPPAR, 4 st.

Höjd ca 9,5-51 cm.

Bruksslitage. Skador, torrsprickor/lösa delar förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!
782834. TORSÅSTUPPAR, 4 st.

Höjd ca 9,5-51 cm.

Antal besök: 1 268