TRÄDGÅRDSSKULPTURER i form av hundar, 1 par, 2000-tal.

78277. TRÄDGÅRDSSKULPTURER i form av hundar, 1 par, 2000-tal.

Höjd ca 72 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 72 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 516