SKÅLFAT, porslin, Kina.

SKÅLFAT, porslin, Kina.
78260. SKÅLFAT, porslin, Kina.

Dekor av drake. Daimeter ca 30 cm.

Slitage, nagg och sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nagg och sprickor.

Antal besök: 633