ÅKE NOTHBERG. "Pelikanen", olja på pannå, signerad och daterad 1931.

78226. ÅKE NOTHBERG. "Pelikanen", olja på pannå, signerad och daterad 1931.

46 x 38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 38 cm.

Antal besök: 1 324