HURTSAR, 9 st, Ikea, 1960/70-tal.

781814. HURTSAR, 9 st, Ikea, 1960/70-tal.

3 hurtsar på hjul, 5 på sockel samt 1 utan sockel.
Mått hurts höjd 57, bredd 50, djup 50 cm.
Höjd hurts utan sockel 50 cm.

Märken, repor förekommer, en lådfront något lös, hållare till en hylla saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd hurts utan sockel 50 cm.

Antal besök: 2 786