BLOMBORD samt SERVERINGSVAGN, rotting/bambu, 1900-talets andra hälft.

781711. BLOMBORD samt SERVERINGSVAGN, rotting/bambu, 1900-talets andra hälft.

Serveringsvagn med glasskiva i löstagbar bricka höjd 59, längd 75, bredd 45 cm.
Blombord på hjul höjd 61, längd 84 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 142