BORD, allmoge, 1700/1800-tal.

BORD, allmoge, 1700/1800-tal.
78151. BORD, allmoge, 1700/1800-tal.

Längd 93, bredd 63, höjd 64 cm.

Omfattande slitage, låda saknas, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 636