BYRÅ, avlutad furu, 5 lådor, 18/1900-tal.

781428. BYRÅ, avlutad furu, 5 lådor, 18/1900-tal.

Byrå med fem lådor, avlutad.
Längd 93 cm.
Bredd 50 cm.
Höjd 116 cm.

Trädekor saknas, mässingshandtag saknas.
Bruks/åldersslitage.
Senare bakstycke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Byrå med fem lådor, avlutad.
Längd 93 cm.
Bredd 50 cm.
Höjd 116 cm.

Bruks/åldersslitage.
Senare bakstycke.

Antal besök: 757