SKÅL, glas, "krokus", Lisa Bauer och Sigurd Persson, Kosta, signerad.

781233. SKÅL, glas, "krokus", Lisa Bauer och Sigurd Persson, Kosta, signerad.

graverad dekor av krokusar
Höjd 85 mm.
Diameter 130 mm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

graverad dekor av krokusar
Höjd 85 mm.
Diameter 130 mm.

Mindre slitage.

Antal besök: 624