BORDSUR, 1800-tal.

BORDSUR, 1800-tal.
781091. BORDSUR, 1800-tal.

Bredd 19 cm. Höjd 29,5 cm. Djup 9 cm.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
781091. BORDSUR, 1800-tal.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 357