CHIFFONJÉ, 18/1900-tal.

CHIFFONJÉ, 18/1900-tal.
781016. CHIFFONJÉ, 18/1900-tal.

Längd 108 cm, djup 48 cm, höjd 117 cm.

Ett beslag saknas, slitage, kantskador, märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 309