PARTI DIVERSE, bl.a Höganäs krus, 1800/1900-tal.

780850. PARTI DIVERSE, bl.a Höganäs krus, 1800/1900-tal.

Krus, Höganäs, 4 liter.
Mortlar, (3).
Vällingklockor, (3), högsta höjd 15 cm.
Kikare, m.m.

Varierande slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krus, Höganäs, 4 liter.
Mortlar, (3).
Kikare, m.m.

Varierande slitage.

Antal besök: 317