PARTI KNIVAR, 8-stycken, 1900-tal.

780828. PARTI KNIVAR, 8-stycken, 1900-tal.

Morakniv, graverad balja, Totallängd 29 cm
Stanless steel. Längd ihopfälld 11 cm
Röd med kniv/gaffel. Längd ihopfälld 11 cm
Brunröd. Längd ihopfälld 10 cm
Schweizisk med fisk. Längd ihopfälld 9 cm
2 mindre Schweiziska, längd ihopfällda ca 6 cm styck.

Skavmärken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skavmärken och slitage.

Antal besök: 776